با حضور جمعی از مسئولان :

قرارگاه رسانه ای اربعین جنوب شرق کشور در «میرجاوه» افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان قرارگاه رسانه ای اربعین با هدف انعکاس میزبانی و استقبال از زوار پاکستانی در نقطه صفر مرزی «میرجاوه» سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

قرارگاه رسانه ای اربعین جنوب شرق کشور در «میرجاوه» افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، محمود کردستانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز زاهدان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین جنوب شرق کشور در «میرجاوه» اظهار داشت: با افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین و حضور فعال رسانه ها علاوه بر اطلاع رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع)، با تولید و پخش برنامه های مختلف، مردم هر روز به صورت زنده و مستقیم در جریان حال و هوای زوار در مرزهای بین المللی و راهپیمایی بزرگ اربعین قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه امروز جلوه ای از عشق به اباعبدالله الحسین (ع) در مرز میرجاوه تجلی پیدا کرده است، افزود: ورود زائران کشور پاکستان از طریق مرز «میرجاوه» به قصد زیارت اربعین حسینی نشانه ای از لطف خداوند به مردم سیستان و بلوچستان است.

مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز به لطف سید الشهداء استان و میرجاوه دروازه کربلا شده است از همین رو اگر نمی توانیم در کربلا حضور پیدا کنیم به جایش خادم زائران اربعین هستیم.

وی ادامه داد: با اشاره به حضور و راه اندازی این قرارگاه رسانه ای در نقطه صفر مرزی میرجاوه گفت: ساعت ها ارتباط زنده و مستقیم در طی این مدت با شبکه های سراسری سیما خواهیم گرفت و قطعا میرجاوه و مردمان میزبان مهمانواز این سرزمین را معرفی خواهیم کرد.


خروج